E-Dönüşüm


E-Dönüşüm KatologE-Dönüşüm Sistemleri


E-Fatura

454 sıra numaralı VUK genel tebliğinin 2. Maddesine göre; yıllık cirosu belirlenen rakamın üzerinde olan işletmelerin bir sonraki mali yıl kullanım zorunluluğu olmakla beraber istenirse gönüllü olarak da kullanılabilmektedir.e-Fatura uygulamasına geçmenin doğaya sağladığı faydadan, kazandırdığı maliyet ucuzluğuna vezamandan tasarrufa kadar pek çok avantajı var. Eğer kurumunuz e-Fatura kullanması zorunlu mükellefler listesinde yer alıyor ise ya da kağıt fatura kullanmanın maliyet ve karmaşasından kurtulmak istiyorsanız sizler de e-Fatura uygulamasına geçiş yapabilirsiniz. Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, işletme yapınıza en uygun ve güvenilir çözümler VegaGrup Yazılım’da mevcuttur.

E-Arşiv

E-Arşiv fatura ile matbu faturaların kaybolması ve zarar görmesinin önüne geçilmesi, kağıttan tasarruf ile hem cebinize hem doğaya sağladığı fayda göz önünde bulundurulduğu zaman, e-Arşiv sistemine geçilmediği her gün işletmeniz zarar görmektedir.Ticarette dijitalleşmenin önemi her geçen gün artmakla beraber artık bir zorunluluk haline gelmiştir. E-Arşiv sistemi sağladığı faydalardan ziyade şirketinizin prestijini de artırmakta, işletmenizi dış dünyaya karşı profesyonel olarak göstermektedir. İster ERP mevcut programınızın üzerinden isterseniz ise portal ile web üzerinden e-Arşiv fatura oluşturabilir ve takibini yapabilirsiniz. İşletmenize en uygun ve güvenilir e-Arşiv çözümleri VegaGrup Yazılım’da mevcuttur.

E-Defter

e-Defter hizmeti, işletmelerin her yıl zorunlu olarak noter onaylı kağıtlara bastırdığı “Yevmiye Defteri” ve “Defter-i Kebir” olarak adlandırılan resmi belgelerin, elektronik ortamda oluşturulması, saklanması ve yine elektronik ortamda Gelirler İdaresi Başkanlığının sistemine gönderilmesi şeklinde adlandırılır. İşletmeleri on yıllar boyunca resmi evraklarını saklama zahmetinden ve maliyetinden kurtarır, resmi belgelerini elektronik ortamın güvencesi altına alır. Ayrıca işletmelere sağladığı zaman tasarrufu ve kağıt israfının önüne geçilmesi ile doğaya sağladığı faydanın avantajı göz ardı edilemez. VegaGrup Defter platform bağımsız yapısı ile işletmenizde kullandığınız mevcut yazılımınız ne olursa olsun size e-Defter çözümlerinde en iyi kalite ile hizmet sağlar.

E-İrsaliye

e-İrsaliye, veri format ve standardı GİB tarafından belirlenen, 213 Sayılı VUK gereği bir irsaliyede yer alması gereken bilgileri barındıran, satıcı ve alıcı arasında ki iletimin merkezi bir platform olarak e-Fatura'da olduğu gibi GİB üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir. e-İrsaliye yeni bir belge türü olmayıp, kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip olacaktır. e-İrsaliye kullanan firmalar kağıt derdini ortadan kaldırarak süreçlerini hızlı hale getirirler. Ayrıca diğer e-Dönüşüm hizmetlerinde olduğu gibi saklama işlemlerini de elektronik ortamda güven içinde sağlarlar. VegaGrup Yazılım sizlere en iyi kalite ve hizmet ile e-İrsaliye çözümleri sağlamaktadır.

E-Mutabakat

Vega e-Mutabakat ile pratik ve hızlı bir şekilde online olarak mutabakat işlemini yapabilirsiniz . Kullanışlı yapısı ile ticari ilişkinizin bulunduğu firmalara otomatik olarak mutabakat metni gönderir ve yanıt bekler. Zahmetsiz olan bu işlem ile yanıt oranları yükselir. Yanıt alan ve almayanların listesini tek ekrandan görebilirsiniz. VegaGrup Yazılım E-Mutabakat hizmeti ile size zamandan tasarruf sağlar. Verilerinizi Arctos’tan direk aktarabilir ya da excel dosyası ile içeri alabilirsiniz. Mutabakatlarınızı online gönderimini tek tuş ile yapabilirsiniz. Sonrasında online olarak gelen yanıtların takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz.. VegaGrup Yazılım sizlere en iyi kalite ve hizmet ile e-Mutabakat çözümleri sağlamaktadır.Alışveriş sepetiniz boş!